Zwroty

Zapewniamy prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Przygotowaną paczkę prosimy wysłać na adres:

RB ROWEREK ROMAN BADURA
ul. Witczaka 12
41-902 Bytom

W przypadku gdy zamówienie było odbierane osobiście również prosimy o odesłanie zwracanego towaru do sklepu stacjonarnego.

Prosimy nie odsyłać przesyłek za pobraniem. Takie przesyłki nie będą odbierane.

Razem ze zwracanym towarem należy koniecznie wysłać:

  • oryginał dowodu jego zakupu (w przypadku zwrotu tylko części towarów z danego zamówienia odeślemy Państwu skorygowany rachunek, który będzie podstawą np. do roszczeń reklamacyjnych)
  • wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu towaru.

Prosimy także o przesłanie opakowania oraz kompletu metek dołączonych do produktu (odesłanie metek oraz opakowania jest koniecznym warunkiem przyjęcia zwrotu). Zwracany towar nie może przy tym nosić śladów eksploatacji, tzn. musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako towar nowy.

W przypadku zamówień opłacanych za pobraniem prosimy o podanie w formularzu reklamacji/zwrotu numeru konta, na który chcą Państwo otrzymać zwrot pieniędzy. W pozostałych przypadkach zwrot towaru nastąpi tą samą drogą, którą otrzymaliśmy wpłatę za zamówienie.

W przypadku zwrotu całej zawartości zamówienia w ciągu 14 dni od momentu realizacji zwrotowi ulega pełna wartość zamówienia, tj. cena wszystkich towarów bez kosztów wysyłki.

Zwrot pieniędzy w formie przelewu zostanie wysłany na wskazany przez Państwa rachunek bankowy w czasie do 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki i po potwierdzeniu korekty faktury .

W przypadku gdy zwrot dokonywany jest w celu wymiany towaru na inny dla zapewnienia szybszego przebiegu realizacji prosimy o równoczesne odesłanie towaru oraz informację mailową z nazwą wybranego zamiennika. To znacznie przyspieszy cały proces wymiany